Keyfeature Icon

Бесплатна достава

Keyfeature Icon

Испорака до 30 дена

Keyfeature Icon

+1000 материјали

Keyfeature Icon

Прецизна изработка

Bestsellers

Погледни ги нашите најпродавани парчиња мебел

Задоволни клиенти

Погледни како Пункт Мебел ќе изгледа и во твојот дом!

DERBI
BRISTOL
ROSTOK

Разговарај со продажен советник

+389 78 365 542

Испрати ни прашања и спецификации

[email protected]

Посети го нашиот изложбен салон

Коста Новаковиќ 14, Скопје
Newsletter

Претплати се на нашиот Newsletter!

Внеси ја твојата е-маил адреса и добивај ги најновите информации.