Keyfeature Icon

Бесплатна достава

Keyfeature Icon

Испорака до 30 дена

Keyfeature Icon

+1000 материјали

Bestsellers

Погледни ги нашите најпродавани парчиња мебел

Задоволни клиенти

Погледни како Punkt Mebel ќе изгледа во твојот дом!

Разговарај со продажен советник

+389 365542

Испрати ни прашања и спецификации

[email protected]

Посети го нашиот изложбен салон

Коста Новаковиќ 14, Скопје

Newsletter

Претплати се на нашиот Newsletter!

Внеси ја твојата е-маил адреса и добивај ги најновите информации.