Потребни ви се повеќе информации?

Контактирајте не!
Контакт информации

Коста Новаковиќ 14, Аеродром, 1000 Скопје

+389 02 3220 452 | +389 78 365 542

[email protected]

пон-петок 09-20ч / сабота од 09-16.30ч

Newsletter

Претплати се на нашиот Newsletter!

Внеси ја твојата е-маил адреса и добивај ги најновите информации.